CBTiSTANBUL

Beck Yönelimli Kognitif Terapi

Workshoplar

ONLINE BECK YÖNELİMLİ KOGNİTİF TERAPİ WORKSHOP SERTİFİKA PROGRAMI

CBTiSTANBUL 2020-2021

Dr. Emel Stroup, ABPP

Beck Institute CBT Certified Klinisyeni

Academy of Cognitive Therapy (ACT)’nin Fellow üyesi

CBT Trainer/Consultant

 

10 – 11 Ekim 2020

Beck Yönelimli Kognitif Terapi Becerileri ve Klinik İlk Görüşme 


5 – 6 Aralık 2020

Beck Yönelimli Kognitif Terapi İlkeleri ve Depresyon Tedavisinde Uygulanması 


9 – 10 Ocak 2021

Beck Yönelimli Kognitif Terapinin Anksiyete Tedavisinde Uygulanması 


6 – 7 Şubat 2021

Beck YönelimlKognitif Terapinin OKB Tedavisinde Uygulanması 


27 – 28 Şubat 2021

OKB’de ERP (Maruz Bırakarak Tepki Önleme)’nin Uygulanması  


29 – 30 Mayıs 2021

(Sertifika Programından Bağımsızdır. 2 veya 3 senede bir yapılır.)
 

Dr. Stroup’un düzenlediği bu workshoplar, içerik bakımından Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına birebir uyumludur. Bu workshoplar, Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına hazırlık sürecine destek olmaktadır. ACT`nin belirlediği koşullar için; www.academyofct.org ziyaret ediniz.

Her Workshop sonunda katılımcılara, Katılım Belgesi verilecektir. Bütün workshopları eksiksiz olarak tamamlayanlara, CBTiSTANBUL tarafından,“Beck Yönelimli Kognitif Terapi Workshop Sertifikası” verilecektir.

  • Her workshop, Beck Yönelimli Kognitif Terapi Workshop Sertifika Programı’nın bir aşaması olup programdan bağımsız olarak da alınabilir..
  • Workshopların sırayla alınması bir koşul olmamakla birlikte, en yüksek düzeyde verimin sağlanması açısından önemlidir. Sadece OKB’de ERP (Maruz Bırakarak Tepki Önleme) workshopına katılmak için OKB workshopunu önceden alma zorunluluğu vardır.
  • Katılımcıların, sertifika alabilmeleri için, programa başladıktan sonra, maksimum 2 yıl içerisinde (2 workshop dönemi) tüm workshopları tamamlamaları gerekmektedir.

Bu workshop sertifikasını alıp Kognitif Terapi alanında kendini geliştirmek isteyen klinisyenler, diledikleri takdirde “Beck Yönelimli Kognitif Terapi Süpervizyon Sertifika Programı”na başvurabilirler.

Facebook ve Twitter ve Instagram ve YouTube sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. Kognitif terapi hakkında gelişmelerden haberdar olmak için kognitifterapi+subscribe@groups.io adresine kısaca kendinizi tanıtan bir mail göndererek üye olabilirsiniz.

Proudly Powered by WordPress | Theme by The Cloisters | Entries RSS  Comments RSS