CBTiSTANBUL

Beck Yönelimli Kognitif Terapi

Workshoplar

ONLINE BECK YÖNELİMLİ KOGNİTİF TERAPİ WORKSHOP SERTİFİKA PROGRAMI

CBTiSTANBUL 2021-2022

Dr. Emel Stroup, ABPP, BICBT-CC, ACT

Beck Institute CBT Certified Klinisyeni

Academy of Cognitive Therapy (ACT)’nin Fellow üyesi

CBT Trainer/Consultant

 

9 – 10 Ekim 2021

Beck Yönelimli Kognitif Terapi Becerileri ve Klinik İlk Görüşme 


4 – 5 Aralık 2021

Beck Yönelimli Kognitif Terapi İlkeleri ve Depresyon Tedavisinde Uygulanması 


8 – 9 Ocak 2022

Beck Yönelimli Kognitif Terapinin Anksiyete Tedavisinde Uygulanması 


5 – 6 Şubat 2022

Beck YönelimlKognitif Terapinin OKB Tedavisinde Uygulanması 


5 – 6 Mart 2022

OKB’de ERP (Maruz Bırakarak Tepki Önleme)’nin Uygulanması  

 

Dr. Stroup’un düzenlediği bu workshoplar, içerik bakımından Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına birebir uyumludur. Bu workshoplar, Academy of Cognitive Therapy (ACT) sertifika programına hazırlık sürecine destek olmaktadır. ACT`nin belirlediği koşullar için; www.academyofct.org ziyaret ediniz.

Her Workshop sonunda katılımcılara, Katılım Belgesi verilecektir. Bütün workshopları eksiksiz olarak tamamlayanlara, CBTiSTANBUL tarafından,“Beck Yönelimli Kognitif Terapi Workshop Sertifikası” verilecektir.

  • Her workshop, Beck Yönelimli Kognitif Terapi Workshop Sertifika Programı’nın bir aşaması olup programdan bağımsız olarak da alınabilir..
  • Workshopların sırayla alınması bir koşul olmamakla birlikte, en yüksek düzeyde verimin sağlanması açısından önemlidir. Sadece OKB’de ERP (Maruz Bırakarak Tepki Önleme) workshopına katılmak için OKB workshopunu önceden alma zorunluluğu vardır.
  • Katılımcıların, sertifika alabilmeleri için, programa başladıktan sonra, maksimum 2 yıl içerisinde (2 workshop dönemi) tüm workshopları tamamlamaları gerekmektedir.

Facebook ve Twitter ve Instagram ve YouTube sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. Kognitif terapi hakkında gelişmelerden haberdar olmak için kognitifterapi+subscribe@groups.io adresine kısaca kendinizi tanıtan bir mail göndererek üye olabilirsiniz.

Proudly Powered by WordPress | Theme by The Cloisters | Entries RSS  Comments RSS